Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sposoby płatności i prowizje

SPOSOBY PŁATNOŚCI

W sklepie oferujemy kilka form płatności, które warunkują czas oczekiwania na realizację zamówienia. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

1. PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM - Opłata za zamówienie dokonywana jest przy odbiorze przesyłki. Pieniądze przekazuje się kurierowi. Wybierając tej formę płatności, zamówienie realizowane jest w chwili odebrania zamówienia przez pracownika sklepu.

2. PRZELEW ZWYKŁY  - Wybór tej formy płatności pozwala na realizację zapłaty w dowolnym terminie, nie przekraczającym 14 dni od daty złożenia zamówienia. Realizacja zamówienia odbywa się po zaksięgowaniu wpłaty na koncie firmowym sklepu.

 

BANK: ING Bank Śląski

NUMER KONTA: 22 1050 1562 1000 0092 4154 4593

SWIFT: INGBPLPW

Zakład Produkcji Opakowań Łukasz Fistek, Ładna 15, 33-156 Skrzyszów.

3. E-PRZELEW IAI PAY - Wybór tej formy płatności wymaga opłacenia zamówienia w końcowym procesie składania zamówienia w sklepie. O statusie płatności zarówno Klient, jak i sklep informowany jest w ciągu kilku minut co maksymalnie skraca czas oczekiwania na realizację zamówienia. Przy tej formie płatności doliczania jest prowizja w wysokości 1.6 % należnej kwoty.

4. SZYBKA PŁATNOŚĆ DOTPAY - Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl.

pixel