Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O nas

Huta Szkła „Ładna” została założona przez inż. Janusza Fistek w 1986 roku i jest dynamicznie rozwijającą się firmą. Zakład posiada długoletnią tradycję rodzinną, sięgającą 1957 roku, kiedy to powstawały pierwsze prywatne huty szkła w Tarnowie.

W trosce o środowisko naturalne, nasze wyroby produkowane są ze szkła typu „ECO” pochodzącego w 100% z recyklingu, wytwarzanego wyłącznie tradycyjnymi, ręcznymi metodami.

Specjalnością firmy są dekoracyjne wazony szklane, a także wysokiej jakości szkło gospodarcze, artystyczne oraz znicze. W swojej ofercie posiadamy ponad 500 modeli szkła. Chętnie podejmujemy się wykonania wyrobów na indywidualne zamówienie klienta.

Obecnie w Hucie pracuje liczna kadra wysoko wykwalifikowanych hutników szkła, artystów, plastyków oraz członków zarządu, których wieloletnie doświadczenie i pasja stanowią filar naszej firmy.

Obok szkła wytwarzanego tradycyjną metodą ręczną w Hucie prowadzone są nowatorskie usługi takie jak zdobienie, malowanie, matowanie oraz tworzenie aranżacji w szkle na życzenie klienta.

Ponadto w ofercie posiadamy liczne dodatki do szkła takie jak kolorowe granulaty, specjalistyczne opakowania, metaloplastyka, wyroby z drewna oraz tworzyw sztucznych.

Nasze wyroby od wielu lat znajdują uznanie nie tylko na rynku krajowym, ale również w wielu krajach Europy, Ameryki i Azji.

pixel